Вартість біткоіну за 5 хвилин злетіла на 2,5 тис. дол.

Біткоін продовжує своє сходження після провального вересня: 6 жовтня вартість головної криптовалюти світу за п’ять хвилин злетіла на 2,5 тис. доларів. На ранок 7 жовтня біткоін коштував 54 839 дол. — такої ціни не було з середини травня, повідомляє ForkLog.

Настільки бурхливе зростання ціни практично моментально призвело к тому, що капіталізація головної криптовалюти світу перетнула позначку в 1 трлн дол. В цілому за добу біткоін подорожчав приблизно на 8%, за тиждень — на значні 32%.

Генеральний директор аналітичної компанії CryptoQuant Кі Ен Джу назвав причину цього явища.

“Вся справа, як зазвичай, у балансі попиту та пропозицій: просто за п’ять хвилин було куплено біткоіну на 1,6 млрд дол. При цьому закриття коротких позицій виявилося незначним — в розмірі 17 млн дол. Це більше схоже на покупку китів, а не на каскадну ліквідацію”, — стверджує аналітик. Кити — це великі власники біткоіну. Вчора вони грунтовно закупилися, що й штовхнуло вартість криптовалюти вгору, швидко і різко.

Нагадаємо, що за останній рік глобальне впровадження криптовалюти зросло на 881%. Компанія Chainalysis оприлюднила звіт Global Crypto Adoption Index, в якому оцінюються 154 країни, який показує, що В’єтнам, Індія і Пакистан впевнено лідирують в цьому рейтингу, а Україна займає четверте місце.

Варто зазначити, що Сальвадор став першою у світі країною, що узаконила використання криптовалюти біткоін як платіжного засобу.

Total
0
Shares
Previous Article

Світові авіакомпанії зобов'язалися скоротити викиди CO2 до нульового рівня до 2050 р

Next Article

Світовий банк покращив прогноз зростання ВВП України у 2022-2023 рр

Related Posts
Total
0
Share