Вартість біткоіну опустилася нижче 30 тис. дол.

Вартість біткоіну опустилася нижче 30 тис. доларів США вперше з 22 червня. За даними CoinMarketCap, найпопулярніша криптовалюта подешевшала на 6,47% – до 29,72 тис. дол.

Падіння біткоіну відбулося після великого розпродажу на світових фондових ринках. 19 липня для індексу Dow Jones Industrial Average був найгірший день з жовтня минулого року, повідомляє CNBC.

“На світових ринках спостерігається широкий розпродаж, повсюдно скорочуються ризикові активи”, – зазначає партнер компанії Amber Group, що надає фінансові послуги в області криптовалют, Аннабель Хуанг.

Варто зазначити, що 22 червня курс біткоіну опустився нижче 30 тис. дол. вперше з січня поточного року. Падіння склало за тиждень більше 20%. В результаті зниження інших віртуальних валют на 26-35% сумарна капіталізація ринку знизилася майже на 500 млрд дол.

Нагадаємо, що з того часу як в квітні біткоін досяг рівня майже в 65 тис. дол., його ціна впала на понад 50%.

В 2020 р торги біткоіном стартували з рівня 7,2 тис. дол. за “монету” (капіталізація 130,6 млрд дол.), а рік криптовалюта закінчила на позначці 29 тис. дол. (539 млрд дол.). У 2021 р максимальна ціна біткоіну 13 квітня досягла 63,5 тис. дол. (капіталізація 1,186 трлн дол.).

Як вже повідомляло NotaВene, за оцінками Chainalysis, українські трейдери в сукупності заробили близько 400 млн дол. у вигляді отриманого прибутку від біткоіну в минулому році. Дослідницька фірма з Нью-Йорка опублікувала звіт, в якому перераховані 25 країн лідерів в цій сфері.

Нагадаємо, що обсяги торгів на основних кріптовалютних біржах впали в червні більш ніж на 40% в порівнянні з травнем, показало дослідження аналітичної компанії CryptoCompare. У числі факторів, що вплинули на зниження активності на кріптовалютном ринку називається введення жорстких заходів урядом Китаю щодо майнінгу і торгівлі цифровою валютою, а також більш низьку волатильність віртуальних грошей.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна за півроку збільшила видобуток вугілля на 16,6%

Next Article

Виробництво аграрної продукції в Україні скоротилося більш ніж на 8%

Related Posts
Читать дальше

Укроборонпром перетворюється в акціонерне товариство

Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроєкт “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності”, яким визначаються…
Total
0
Share