В Україні знизились обсяги виробництва тваринницької продукції

Обсяги виробництва тваринницької продукції в Україні нижчі за минулорічні, повідомляє Державна служба статистики.

Обсяг виробництва м’яса в Україні в січні-вересні поточного року оцінюється в 2,38 млн тонн (живою вагою), що на 1,8% поступається показнику аналогічного періоду роком раніше. Про це 19 жовтня повідомила Державна служба статистики.

Виробництво молока за перші дев’ять місяців поточного року знизилося істотніше — на 6,1%, або до 6,81 млн тонн.

Крім того, за даними Держстату, за підсумками звітного періоду в Україні зафіксовано значне скорочення виробництва яєць свійської птиці на 14,1% — до 11,03 млрд шт.

Нагадаємо, що згідно з останнніми прогнозами Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, світове виробництво м’ясо збільшиться, незважаючи на безліч проблем, з якими стикається виробничо-збутовий ланцюжок, в той же час світова торгівля м’ясом рухається в бік стагнації.

Як вже повідомляло NotaВene, у січні-травні поточного року Україна експортувала 177,8 тис тонн м’яса та їстівних субпродуктів птиці, що на 0,7% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2020 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Верховна Рада прийняла проєкт держбюджету-2022 у першому читанні

Next Article

Велику Британію і Норвегію з'єднав підводний кабель для передачі зеленої енергії

Related Posts
Читать дальше

Intel інвестує 20 млрд дол. в нові фабрики і виробництво чіпів для інших компаній

Генеральний директор Intel Пет Гелсінджер оголосив оновлену стратегію розвитку: розробник і виробник електронних пристроїв і комп’ютерних компонентів вкладе…
Total
0
Share