В Україні прискорилося зростання промвиробництва

У серпні поточного року обсяг промислового виробництва в Україні зріс на 0,6% в порівнянні з серпнем минулого року. У липні зростання становило 0,2%, повідомляє Державна служба статистики.

Виробництво в металургії та виробництві готових металевих виробів у серпні зросло на 5,4% в порівнянні з серпнем 2020 р, у видобутку залізних руд — впало на 6,7%.

З коригуванням на ефект календарних днів зростання промвиробництва в серпні було менше – 0,2%. У порівнянні з липнем 2021 р показник упав на 2,3%.

За січень-серпень промвиробництво в Україні зросло на 1,7% в порівнянні з відповідним періодом минулого року. За вісім місяців виробництво в металургії та виробництві готових металевих виробів зросло на 7,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а у видобутку залізних руд — на 4,6%.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 р промислове виробництво в Україні знизилося на 5,2% в порівнянні з 2019 р. Минулого року виробництво в металургії та виробництві готових металевих виробів зменшилось на 9,1%, у видобутку залізних руд – на 2,4%.

Як вже повідомляло NotaВene, промислове виробництво в травні 2021 р зросло на 5,4% порівняно з травнем 2020 р, тоді як у квітні зростання становило 13%, у березні — 2,1%, а в лютому та січні було зафіксовано падіння відповідно на 4,6% і 4%.

Total
0
Shares
Previous Article

Уряд визначив терміни внесення державних ТЕЦ у статутний капітал Нафтогазу

Next Article

В Європі підскочили продажі електромобілів

Related Posts
Total
0
Share