В Одеській області запрацювала лінія зі збирання комплектуючих для електромобілів Audi та BMW

Фабрика зі збирання комплектуючих для електромобілів запрацювала в місті Рені Одеської області. Вона виготовляє деталі для електромобілів Audi та BMW, повідомляє Промисловий портал з посиланням на видання “Рені-Одеса”.

Виробничий цех відкрився в будівлі, яке взяло в оренду на шість років ТОВ “Мовігрупп-Картал”, засновниками якого стали громадянин Італії, громадянка Румунії і українець Іван Мерліч.

“Йде збирання котушок для електромобілів, вони призначені для автоматичного підняття вікон та очищення вікон автомашин. До нас, в Рені, надходять запчастини, з яких йде комплектування. Готові вузли будуть відправлятися до Італії”, – розповідає Іван Мерліч.

Нагадаємо, в останньому кварталі минулого року кількість реєстрації електроавтомобілів в Україні зменшилася. Але загалом у 2020 р. ринок втримася на рівні 2019 р. У IV Ікварталі 2020 р. було зареєстровано 1756 автомобілів з електричним приводом, що на 14,8% менше порівняно з III кварталом, і на 14,3% менше, ніж за відповідний період у 2019 р. Внаслідок такого скорочення вийти на значний ріст за підсумками року не вдалося. Втім, ринок спромігся утримався на рівні 2019 р. Загалом за 2020 р. було зареєстровано 7186 автомобілів з електричним приводом (на п’ять одиниць більше порівняно з показником 2019 р.).

Як вже повідомляв NotaВene, електромобіль Hong Guang Mini EV, яку виробляє компанія SAIC Motor спільно з американською General Motors, став найбільш продаваним електрокаром Китаю, обігнавши Tesla. Hong Guang Mini EV продається в Китаї за 4,5 тис. доларів США в базовій комплектації. Модернізована модель з кондиціонером обійдеться в 5 тис. дол. Електромобілі виробляються під брендом Wuling.

Total
0
Shares
Previous Article

Ринок переносних пристроїв перевищив півмільярда штук

Next Article

Apple стала найприбутковішою компанією світу

Related Posts
Total
0
Share