В Луцьку складатимуть китайські електробуси Granton

В Луцьку на виробничих площадках Богдан Моторс з 2022 р розпочнуть складати китайські електробуси Granton, повідомляє дочірнє підприємство “Автоскладальний завод №1″ АТ АК “Богдан Моторс“. 

ТОВ “Бас Мотор”, офіційний дилер техніки Богдан, має намір у грудні завезти в Україну міський низькопідлоговий електробус Granton GTZ6129BEVR для сертифікації. Техніку виробляє китайська компанія Zonson Smart Auto Corporation, яка є дочірньою компанією корпорації ZTE.

Електробус пройшов випробування у Європі й отримав відповідний сертифікат, який є показником високого рівня продукції. Довжина автобуса становить 12 м, а пасажиромісткість — 80 осіб. Кузов побудований з корозіностійкого алюмінієвого сплаву та композитних матеріалів, що підвищує термін його експлуатації.

Китайська новинка обладнана літій-залізо-фосфатними батареями, які розділені на 10 модулів. Вісім з них розташовані в задній частині кузова, а два — на даху. Загальна ємність акумуляторів становить 299,5 кВт·год. Це дає змогу експлуатувати техніку цілий день без підзарядки. Відновлення заряду батарей триває від 2,5 до 4 годин.

“Поставки електротранспорту на український ринок є важливим вектором руху нашої компанії, яка намагається підтримати тенденцію переходу українських міст на електротранспорт. Для цього ми налагодили співпрацю з китайськими партнерами для поставки техніки в Україні. А найголовніше, що з 2022 р “Бас Мотор” планує почати виробництво електричних автобусів на виробничих площах в Україні”, — зазначає генеральний директор ТОВ “Бас Мотор” Олег Міщенко.

Нагадаємо, що у січні-вересні виробництво автотранспортних засобів в Україні зросло у 2,2 раза в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 6710 одиниць. За цей час було вироблено 6135 легкових автомобілів (+136%), 24 комерційних автомобілів (-25%) і 551 автобус (+18%).

Як вже повідомляло NotaВene, фабрика зі складання комплектуючих для електромобілів запрацювала в місті Рені Одеської області. Вона виготовляє деталі для електромобілів Audi та BMW.

Варто зазначити, що Польща зайняла перше місце за обсягом експорту електричних автобусів в Європейському Союзі, зайнявши 46% ринку.

Позиції Польщі в експорті електроавтобусів в ЄС зміцнилися — з 10% у 2017 р до 46% за перші десять місяців 2020 р.

У країні розвивається також внутрішній ринок цього виду громадського транспорту. Станом на кінець 2020 р в Польщі налічувалося 430 таких автобусів.

Total
0
Shares
Previous Article
УМХ

УМХ: как бороться с коррупцией "по понятиям"

Next Article

Чистий прибуток Alphabet у III кварталі збільшився на 68%

Related Posts
Читать дальше

На кордонах України і біля портів покинуто майже 7 тисяч вагонів

З початком пікового періоду перевезень вантажів Укрзалізниця стикнулася з проблемою накопичення вагонів на мережі, повідомляє заступник директора департаменту…
Total
0
Share