В Іспанії стали виробляти паливо з вживаних масок і рукавичок

У місті Серседа, що розтошоване у іспанській автономній спільноті Галісія, перетворили у паливо 135 тонн використаних масок, рукавичок, а також захисних костюмів медичних працівників, які працюють з пацієнтами з COVID-19. Про це повідомляє GreenPost.

Ефективній утилізації піддали санітарний матеріал, який використовував персонал Sergas — органу, який управляє лікарнями і центрами системи громадської охорони здоров’я Галісії, за дозволом міністерства навколишнього середовища Іспанії.

У маски, захисні костюми та інші матеріали, входить пластик.

Всього за три тижні в Галісії зібрали більше 135 т медичних відходів, пов’язаних з COVID-19.

Відходи санітарного матеріалу були подрібнені і спалені як потенційно небезпечні на заводі при температурі 850 градусів за Цельсієм, хоча зазвичай для переробки пластику в паливо досить нагріти його до 400 градусів.

Отримане паливо використовується для опалення приміщень і у важкій промисловості (наприклад, для виробництва цементу).

Як вже повідомляв Nota Вene, у 2020 р. на основі відновлюваних джерел енергії Німеччина виробила 246 ТВт/ год., а їх частка у виробництві електрики вперше перевищила 50%.

Нагадуємо, у Молдові 1 січня вступили в силу поправки до закону про внутрішню торгівлю, за якими під повну заборону потрапили пакети і одноразовий посуд із пластику.

Total
0
Shares
Previous Article

Експорт меду з України зріс на 45%

Next Article

Закони Гетманцева взагалі не про детінізацію, - економіст Олександр Савченко

Related Posts
Total
0
Share