В Євросоюзі за минулий рік зареєстровано понад 1 млн електромобілів

В Європейському Союзі в 2020 р кількість зареєстрованих електромобілів зросла втричі в порівнянні з 2019 р, перевищивши мільйон одиниць, повідомляє видання elektrovesti.

“Головною причиною падіння на 12% викидів CO2 від нових автомобілів в 2020 р стало значне зростання частки електромобілів, яка потроїлася з 3,5% в 2019 р до 11% в минулому році (з них 6% — повністю електричні, 5% — гібридні). Не дивлячись на загальне звуження ринку в зв’язку з пандемією COVID-19, загальна кількість електромобілів в 2020 р продовжувала зростати і перевищила 1 мільйон одиниць”, — йдеться в повідомленні Єврокомісії.

При цьому протягом минулого року в ЄС, а також в Ісландії, Норвегії і Великій Британії було зареєстровано 11,6 млн нових пасажирських автомобілів.

Нагадаємо, що Євросоюз на законодавчому рівні прийняв рішення перетворити свою економіку в кліматично нейтральну до 2050 р. При цьому досягти значного, на 55% в порівнянні з показниками 1990 р, скорочення шкідливих викидів в атмосферу планується вже до 2030 р.

З цією метою Єврокомісія розробила план дій, який містить організаційні, інвестиційні та фіскальні стимули для більш широкого впровадження “зелених” технологій і пошуку інноваційних шляхів. Він передбачає зменшення парникових ефектів, зокрема, в побутовому секторі, промисловості та енергетиці, а також у сфері транспорту.

Нагадаємо, що європейський кліматичний закон збільшує мету ЄС щодо зниження викидів до 2030 р з 40% до мінімум 55% і на законодавчому рівні вводить зобов’язання досягти вуглецевої нейтральності до 2050 р.

Як вже повідомляло NotaВene, у 2020 р в Норвегії частка електромобілів становила 54,3% ринку нових автомобілів в порівнянні з 42,4% роком раніше. Всього в країні в минулому році було продано 141 412 нових автомобілів, з яких 76 789 — були повністю електричними.

Норвегія вважається піонером в області просування електромобілів. Бум електромобільності обумовлений державними пільгами. Зокрема, такі моделі не обкладаються рядом податків, що дозволяє утримати ціни на рівні бензинових і дизельних аналогів. Країна має намір з 2025 р повністю відмовитися від продажу нових автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння.

Total
0
Shares
Previous Article

З початку року для українських аграріїв відкрито 11 експортних ринків

Next Article

Укртранснафта 5 років управлятиме нафтопродуктопроводом Самара—Західний напрямок

Related Posts
Total
0
Share