В’єтнам посів друге місце серед експортерів одягу

В’єтнам посів друге місце в міжнародному рейтингу експортерів одягу, яке раніше належало Бангладеш. Незважаючи на те, що обидві країни скоротили свій експорт через пандемію, спад у Бангладеш був набагато сильніше, повідомляє Retail Detail.

Китай як і раніше залишається найбільшим експортером одягу, займаючи перше місце, навіть незважаючи на падіння на 7% до 142 млрд дол. У минулому році В’єтнам експортував одяг на 29 млрд дол., пише FashionUnited. Це 6,4% світового експорту одягу. Частка Бангладеш, другого з найбільших експортерів одягу в світі з 2010 р, впала з 6,8% в 2019 р до 6,3% в 2020 р до 28 млрд дол. Про це свідчать дані Всесвітньої організації торгівлі.

У загальну кількість і В’єтнам, і Бангладеш експортували менше одягу через кризу, проте вплив пандемії на Бангладеш був більш помітним.

Нагадаємо, що в квітні поточного року в Україні значно впали продажі одягу і взуття — до 0,3 млрд грн, що на 56% менше навіть в карантинний квітень 2020 р. 

Як вже повідомляло NotaВene, інтернет-магазин одягу та взуття Asos купив британські бренди Topshop, Topman, Miss Selfridge і HIIT у збанкрутілої роздрібної групи Arcadia за 295 млн фунтів.

Total
0
Shares
Previous Article

У липні українці продали валюти на 341 млн дол. більше, ніж купили

Next Article

Перевезення металопродукції по Дніпру за сім місяців впали на 15,7%

Related Posts
Total
0
Share