Уряд звільнив Коболєва і всю наглядову раду Нафтогазу

Кабінет міністрів прийняв рішення про звільнення голови правління НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва, повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна“.

Коболєв на своїй сторінці у Facebook написав, що жодних заяв про звільнення він не писав. “Про “звільнення” дізнався з новин. Коментувати не можу. ПС. Жодних заяв не писав”, — стверджує він.

Напередодні Коболєв і правління НАК “Нафтогаз України” презентували фінансові показники компанії за 2020 р. Згідно з ними, консолідований чистий збиток групи “Нафтогаз” за 2020 р. становив 19 млрд грн порівняно з прибутком 2,6 млрд грн у 2019 р. під впливом низького попиту і цін на газ, а також через резерви сумнівних боргів.

За інформацією “Інтерфакс-Україна”, уряд тимчасово —- терміном на рік — призначив керівником компанії Юрія Вітренка, який нині виконує обов’язки міністра енергетики, а раніше був виконавчим директором “Нафтогазу”.

“Повноваження наглядової ради теж припинено”, — повідомив співрозмовник агентства.

Як вже повідомляло NotaВene, 21 грудня Кабінет міністрів призначив колишнього виконавчого директора НАК “Нафтогаз України” Юрія Вітренка виконуючим обов’язки міністра енергетики.

17 грудня Верховна Рада не підтримала кандидатуру Вітренка на посаду міністра енергетики. За його призначення голосувало тільки 186 народних депутатів з 226 необхідних.

Total
0
Shares
Previous Article

Рада завершила законодавче оформлення земельної реформи

Next Article

Реальна зарплата в Україні зросла на 9,5%

Related Posts
Total
0
Share