Уряд звільнив керівників Укравтодору та Укртрансбезпеки

Кабінет міністрів розпорядився звільнити з посад керівників відомств зі сфери дорожнього будівництва та транспорту, повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна“.

Кабінет міністрів розпорядився звільнити голову Державного агентства автомобільних доріг (Укравтодор) Євгена Кузькіна, якого було призначено на посаду 26 серпня 2021 р. Про це йдеться в розпорядженні уряду №1081-р від 13 вересня.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів на засіданні 26 серпня визначив переможця конкурсу на зайняття посади голови Державного агентства автомобільних доріг України.

Головою Укравтодору став Євген Кузькін, тимчасово виконуючий обов’язків голови агентства. Йому 65 років. Він працював першим заступником голови Державного агентства автомобільних доріг Олександра Кубракова до його призначення міністром інфраструктури.

Кабінет міністрів розпорядився звільнити з посади першого заступника голови Державного агентства автомобільних доріг Євгена Кузькіна (розпорядження №1081-р), якого було призначено на посаду голови Укравтодору 26 серпня.

“Призначити Кузькіна Євгена Юрійовича головою Державного агентства автомобільних доріг України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків до 19 травня 2022 року з оплатою праці відповідно до законодавства”, — наголошується в розпорядженні уряду №1082-р від 13 вересня.

Крім того, розпорядженням №1080-р від 13 вересня уряд звільнив Єгора Прокопчука з посади голови Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека).

Прокопчука було призначено головою Укртрансбезпеки з 25 вересня 2020 р шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Із 16 вересня і до призначення в установленому порядку Кабінет міністрів тимчасово поклав виконання обов’язків голови Укртрансбезпеки на заступника голови служби Микиту Лагуніна.

Як вже повідомляло NotaВene, Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю”, який запроваджує штрафи за порушення норм. Закон надає Державній службі з безпеки на транспорті (Уктрансбезпека) повноваження стягувати у судовому порядку плату за проїзд для вантажівок, які порушують габаритно-вагові параметри.

Total
0
Shares
Previous Article

Агрохолдинг МХП придбав контрольний пакет акцій великого виробника яловичини

Next Article

Вартість газу на торгах в Європі перевищила 800 дол. за 1 000 кубометрів

Related Posts
Total
0
Share