Уряд затвердив план виконання “закону про олігархів”

Кабінет міністрів під час засідання 24 листопада затвердив “План заходів щодо запобігання зловживанню надмірним впливом особами, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархами)”.

Варто зазначити, що президент України Володимир Зеленський 5 листопада підписав закон “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”.

Коментуючи схвалення урядом плану заходів щодо виконання так званого закону про олігархів, міністр юстиції Денис Малюська зазначає: “Там і регулювання лобізму, і посилення спроможності АМКУ, і антикор із судами, і справедливі тарифи, і медіарегулювання, і критична інфраструктура, і енергетична безпека”.

Висновок Міністерства економіки за результатами опрацювання проєктів актів на предмет впливу їх реалізації на показники економічного і соціального розвитку, а також відповідності зобов’язанням України за угодою про заснування Світової організації торгівлі, містить наступні зауваження та пропозиції.

Отже, пунктом 17 плану заходів передбачено приведення рівня тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України до економічно обгрунтованого рівня та розроблення й введення в дію відповідного наказу Міністерства інфраструктури зі строком виконання грудень 2022 р. Але зазначене не узгоджується з пунктом 54 Плану заходів з реалізації Національної транспортної стратегії на період до 2030 р. Тобто виданню наказу Мінінфраструктури щодо встановлення економічно обгрунтованих тарифів на вантажні залізничні перевезення має передувати затвердження Кабінетом міністрів методики їх формування. Внаслідок цього Мінекономіки пропонує виключити пункт 17 плану заходів.

Окрім цього, Мінекономіки пропонує виключити пункт 18 плану заходів щодо виконання закону про олігархів. Цим пунктом передбачено встановлення економічно обгрунтованих ставок на перевалку експортних вантажів у державному підприємстві “Морський торговельний порт Южний” зі строком виконання “лютий 2023 р.” Але згідно українському законодавству, тарифи, зокрема на перевалку вантажів, є вільними та визначаються договором між суб’єктом господарювання, який надає відповідні послуги, та їх замовником”.

Як вже повідомляло NotaВene, 9 листопада Окружний адміністративний суд Києва задовольнив заяву ПрАТ “Металургійний комбінат “Азовсталь” щодо зупинення дії наказу Міністерства інфраструктури про підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення.

На думку позивача, указаний наказ ухвалено міністерством із порушенням положень Конституції України та закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.


Total
0
Shares
Previous Article

Виробництво вантажних вагонів знизилося на 40%

Next Article

Україна вчергове збільшила експорт м'ясної продукції за рахунок курятини

Related Posts
Total
0
Share