Уряд визначився з переліком підприємств для приватизації

Кабінет мінітрів визначився з переліком об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2021–2023 рр. Серед них ті, що можуть бути приватизовані після внесення змін до законодавчих актів, повідомляє Міністерство економіки.

До переліку увійшли 737 підприємств, серед яких Центренерго, Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Турбоатом, Запорізький титано-магнієвий комбінат, Одеський припортовий завод, вугільна компанія “Краснолиманська”, Лисичанськвугілля, Ощадбанк, готель “Козацький” тощо.

Наразі деякі з цих підприємств уже передані до Фонду державного майна для приватизації, деякі належать до управління різних міністерств.

Нагадаємо, що аукціон з продажу АТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК) не відбувся через недостатню кількість учасників. До участі в конкурсі допустили лише одного учасника. Загалом ФДМ отримав три заявки на участь у торгах. Двоє потенційних учасників подали неповний пакет документів. Фонд державного майна призначив повторний аукціон з продажу ОГХК на 29 жовтня.

Як вже повідомляло NotaВene, президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) щодо нейтралізації загроз на ринку електроенергії.

На виконання указу президента, Кабінет міністрів спільно з Фондом державного майна виключили з переліку об’єктів великої приватизації та переліку об’єктів малої приватизації пакети акцій обласних енергопостачальних компаній, які належать державі. Їх передали в управління Міністерства енергетики.

Total
0
Shares
Previous Article

Кабелі для доставки електроенергії з'єднають Європу з Африкою

Next Article

Держстат покращив оцінку зростання ВВП України

Related Posts
Total
0
Share