Уряд визначив терміни внесення державних ТЕЦ у статутний капітал Нафтогазу

Кабінет міністрів доручив внести пакети АТ “Дніпровська ТЕЦ”, ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ”, АТ “Криворізька теплоцентраль”, АТ “Херсонська ТЕЦ”, АТ “Одеська ТЕЦ”, а також АТ, створюваного на базі ДП “Сєвєродонецька теплоелектроцентраль”, до статутного капітал НАК “Нафтогаз України” до 1 травня 2022 р, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідне протокольне доручення віддано Міністерству економіки та Фонду державного майна (ФДМ) із залученням НАК “Нафтогаз України” на засіданні уряду 22 вересня.

Згідно з ним, зазначеним відомствам необхідно підготувати проект урядового рішення з цього питання. Крім того, доручено вжити заходів щодо зупинки приватизації АТ “Миколаївська ТЕЦ” і виключити нереалізовані пакети акцій ТЕЦ з переліку приватизації.

Нагадаємо, 4 серпня Кабінет міністрів ухвалив рішення про передачу НАК “Нафтогаз України” пакетів акцій (понад 99%) АТ “Дніпровська ТЕЦ”, ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ”, АТ “Криворізька теплоцентраль”, АТ “Херсонська ТЕЦ”, АТ “Одеська ТЕЦ”, а також цілісний майновий комплекс ДП “Сєвєродонецька теплоелектроцентраль”.

Як вже повідомляло NotaВene, що на початку поточного року Фонд державного майна оголосив про проведення конкурсів з визначення радників у процесі приватизації АТ “Херсонська ТЕЦ”, АТ “Дніпровська ТЕЦ”, АТ “Одеська ТЕЦ” та АТ “Криворізька теплоцентраль”.

Варто зазначити, що президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо нейтралізації загроз на ринку електроенергії. Згідно з указом Кабінет міністрів разом із Фондом державного майна повинен до 31 серпня 2021 р:

  • виключити з переліку об’єктів приватизації пакети акцій операторів систем розподілу електричної енергії з подальшим визначенням Міненерго органом управління такими пакетами акцій; завершити реалізацію заходів щодо відокремлення діяльності державних ОСР та ПУПів;
  • здійснити передачу державних ПУПів в управління НАЕК “Енергоатом”.
Total
0
Shares
Previous Article

Сільгоспвиробництво в Україні зросло на 8,4%

Next Article

В Україні прискорилося зростання промвиробництва

Related Posts
Читать дальше

Біля кордону з Польщею відкрився новий контейнерний термінал

Експедитор контейнерних перевезень компанія Global Ocean Link запустила новий мультимодальний проєкт “Контейнерний термінал Мостиська”, повідомляє Промисловий портал. Вся…
Total
0
Share