Уряд схвалив порядок монетизації пільг з оплати проїзду

Кабінет міністрів схвалив законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг”, яким передбачається надання пільг з оплати проїзду на підставі рішень органів місцевого самоврядування, повідомляє “Укрінформ“.

“Законопроєктом пропонується внести зміни до законів України, якими передбачається, що пільги з оплати проїзду та інші надаються на підставі рішень органів місцевого самоврядування і виплачуються у визначеному ними порядку та розмірах у формі грошової компенсації”, — ідеться в повідомленні Міністерства соціальної політики.

Вносяться також зміни до законів України „Про транспорт” та „Про автомобільний транспорт” у зв’язку із запровадженням грошової компенсації замість пільг з оплати проїзду.

Прийняття законопроєкту дасть можливість органам місцевого самоврядування самостійно вирішувати питання надання пільг з оплати проїзду та сприятиме адресності їх надання.

Нагадаємо, що в лютому 2021 р Асоціація міст України не погодила порядок монетизації пільгового проїзду, розроблений Мінстерством соціальної політики.

Варто зазначити, що 14 березня 2018 р Кабінет міністрів прийняв постанову “Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах” із дорученням Міністерству соціальної політики про доопрацювання зазначеної постанови з урахуванням пропозицій.

Total
0
Shares
Previous Article

Інфляція в Україні зросла в річному вимірі до 9,5%

Next Article

Споживчі ціни в Україні зросли на 1,3%

Related Posts
Total
0
Share