Уряд розпорядився об’єднати Турбоатом і Електроважмаш

Кабінет міністрів дозволив об`єднати харківські заводи “Електроважмаш” і “Турбоатом”, повідомляє урядовий портал.

В розпорядженні №1005 від 26 серпня йдеться про погодження реорганізації акціонерного товариства “Завод “Електроважмаш” шляхом приєднання до акціонерного товариства “Турбоатом”.

Об`єднану компанію держава планує виставити на приватизацію.

Відповідні зміни Кабінет мінінстрів вніс в розпорядження уряду від 16 січня 2019 р “Про затвердження переліку об’єктів великої приватизації державної власності”.

Турбоатом спеціалізується на виробництві турбін для теплових і атомних електростанцій, гідравлічних турбін для гідроелектростанцій і гідроакумулюючих електростанцій, газових турбін для теплових електростанцій, парогазового устаткування та іншого енергетичного обладнання.

75,22% акцій акціонерного товариства “Турбоатом” належить державі (компанія управляється Фондом державного майна).

Електроважмаш є одним з найбільших в Україні виробників енергетичного обладнання — випускає гідро- і турбогенератори, електродвигуни потужністю від 160 Вт до 12,5 МВт, унікальні електричні машини для прокатних станів.

26 серпня 2021 р підприємство завершило корпоратизацію, ставши з державного підприємства акціонерним товариством. 

Нагадаємо, що в січні Кабінет міністрів перебрав управління над державним підприємством “НАЕК” Енергоатом “, ПрАТ “Укргідроенерго”, ПрАТ “Нижньодністровська ГЕС “і трьома теплоелектроцентралями.

Як вже повідомляло NotaВene, Фонд державного майна скасував приватизаційний аукціон Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, який мав відбутися 31 серпня, через допуск до конкурсу лише одного учасника.

Total
0
Shares
Previous Article

Укрзалізниця збільшила перевезення вантажів на 3%

Next Article

Оман будує найбільший у світі завод з виробництва зеленого водню

Related Posts
Total
0
Share