Уряд продовжив заборону на імпорт низки товарів з РФ

Кабінет міністрів під час засідання ухвалив постанову, яка продовжила дію заборони на постачання значного переліку російських товарів на 2022 р як відповідь на обмежувальні заходи з боку Російської Федерації.

В Україні заборона на ввезення на митну територію України товарів, що походять з РФ, діє з 2016 р. Таке рішення стало відповіддю на дії Росії, яка в односторонньому порядку припинила дію Угоди про зону вільної торгівлі та включила Україну до переліку країн, з яких заборонено ввезення сільскогосподарської продукції, сировини і продовольства.

Українське ембарго поширюється на м’ясо, рибу, каву, чай, зерно, карамель, кондитерські вироби і цукерки, пиво, сигарети, горілку, спирт, корм для домашніх тварин, вагони, локомотиви, автомобілі, трактори, папір, мийні засоби тощо.

Нагадаємо, що Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі встановила факти дискримінаційних і недружніх дій із боку Білорусі щодо українських підприємств автомобілебудування і застосувала адекватні заходи, вирішивши впровадити спеціальне мито на імпорт автобусів, вантажних і спецавтомобілів із Республіки Білорусь в розмірі 35% від митної вартості.

Як вже повідомляло NotaВene, 29 березня Кабінет міністрів доповнив перелік товарів походженням із РФ, заборонених до ввезення в Україну, такими позиціями, як пшениця, соняшникова олія, мийні засоби, папір.

Total
0
Shares
Previous Article

16 блоків ТЕС і ТЕЦ не працюють через брак вугілля

Next Article

Інвестиції в біоенергетику України в 2020 р склали 2 млрд євро

Related Posts
Total
0
Share