Уряд посилив умови надання житлових субсидій

Кабінет міністрів прийняв проєкт постанови, яким посилив адресність надання житлових субсидій, повідомляє Міністерство фінансів.

Проєкт документу посилює адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, стверджує Мінфін.

Зокрема, документом пропонується:

  • переглянути підходи до врахування майнового стану, зокрема під час призначення житлових субсидій враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів тощо
  • скасувати діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках за наявності умов, за яких така субсидія не призначається
  • посилити вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу українці скоротили витрати на продукти майже удвічі. На продуктах харчування заощаджують 44% населення. 

Як вже повідомляв NotaВene, заощадження українських громадян у 2020 р. скоротилися на 17 млрд грн порівняно з 2019 р.

Total
0
Shares
Previous Article

JTI Україна через суд позбулася штрафу від АМКУ

Next Article

Дефіцит зовнішньої торгівлі скоротився майже вдвічі

Related Posts
Total
0
Share