Уряд не буде обмежувати авіасполучення в період свят

Кабінет міністрів не планує обмежувати авіасполучення в період новорічних та різдвяних свят. Про це 24 грудня заявив на брифінгу міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

“Таких планів немає. Уряд розуміє, що люди налаштувалися на свята, і не планує вводити обмеження на авіасполучення”, — стверджує Кулеба.

Міністр нагадав, що “пандемія вирує” і порадив українцям дотримуватися максимально вимог безпеки.

“Будемо сподіватися, що ніяких форс-мажорів з пандемією не відбудеться, і нам не доведеться переглядати це рішення, але поки позиція уряду така”, — додав міністр.

Яв відомо, у зв’язку з пандемією COVID-19, з весни поточного року по всьому світові вводяться обмеження на пасажирське авіаперевезення. Перелік країн, з якими Україна підтримує авіасполучення, постійно змінюється, в залежності от стану справ із коронавірусом у тієй чи іншій країні світу. 18 грудня у “червоній зоні” знаходилось 47 країн, серед яких Молдова, Грузія, Угорщина, Чехія, Словаччина, Португалія, Туреччина, Румунія, Кіпр, США.

Після прибуття з країн “червоної” зони вимагається самоізоляція із застосуванням додатка “Дій вдома”. Ізоляцію можливо припинити достроково після отримання негативного ПЛР-тесту.

Докладно ознайомится з переліком країн, на які розповсюджується карантинні обмеження, можна з допомогою урядового порталу.

Окрім цього, Міністерство закордонних справ спільно з посольством Великої Британії в Україні та Програмою розвитку ООН в Україні створили онлайн-карту, яка дозволяє перевірити режим в’їзду для українців в будь-яку країну.

Для того, щоби відстежити правила в’їзду в ту чи іншу країну і отримати повну інформацію про в’їзд, був створений сайт Covid Controls.

Сайт містить постійно оновлювані дані про ситуацію в різних країнах. Вибравши потрібний регіон, користувач може дізнатися, чи відкритий до нього доступ, чи працюють аеропорти, ресторани, магазини і культурні об’єкти. Крім того, ресурс відображає дані про кількість випадків зараження коронавірусом, кількість хворих і померлих.

Яв вже повідомляв Nota Вene, влада Великої Британії ухвалила рішення ввести максимально жорсткі обмежувальні заходи на пересування жителів Лондона і майже всього південного сходу Англії. Рішення про локдаун було прийнято з огляду на поширення в Англії нового різновиду коронавірусу COVID-19.

Міністр зовнішніх справ Дмитро Кулеба заявив: “У нас на даний момент дуже обмежене, зведене до критичного мінімуму, авіасполучення з Британією. Ситуація залишається контрольованою. Ми уважно стежимо за розвитком дискусії щодо нового штаму в ЄС, і зараз не бачимо підстав для того, щоб закривати повністю авіасполучення з Великою Британією”.

Total
0
Shares
Previous Article

Експорт соняшникової олії зріс на 10%

Next Article

Ринок японського аніме досяг рекордного рівня

Related Posts
Total
0
Share