Уряд дозволив підняти ціни на бензин

Кабінет міністрів під час засідання вніс зміни до постанови, яка регулює граничну ціну на бензин та дизельне пальне, шляхом внесення змін до розрахунків їхньої середньої вартості, повідомляє “Укрінформ“.

Уряд затвердив зміни до постанови №1236 від 9 грудня 2020 р, яку постановою від 14 травня 2021 р доповнено пунктом, згідно з яким Кабінет міністрів встановив на період дії карантину граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного пального не вище 7 грн/літр і бензину — не вище 5 грн/літр.

Згідно з пропонованими змінами до цього пункту, середню вартість дизпального (ULSD 10 ppm) і бензину (GASOLINE 10 ppm) визначає Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільского господарства на підставі розрахунків НАК “Нафтогаз України”, здійснених на основі даних Platts CIF NWE за попередню декаду, сум митних платежів (акцизний податок і ПДВ) і офіційного курсу валют від НБУ плюс витрати розміром 27 дол/тонна.

Як вже повідомляло NotaВene, 14 травня Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою запровадив граничні торговельні надбавки (націнки) на пальне на період дії карантину. Продавці пального повинні враховувати цю надбавку під час встановлення роздрібної ціни, що реалізується через мережу АЗС.

Гранична торгівельна надбавка нараховується до середньої вартості пального, яка визначається на підставі даних міжнародного інформаційного агентства Platts CIF NWE за попередню декаду з урахуванням акцизу та податку на додану вартість.

Граничний рівень торгівельної надбавки встановлено у таких розмірах: не більше 7 грн (включаючи ПДВ) на 1 літр для дизельного палива та не більше 5 грн (включаючи ПДВ) на 1 літр для автомобільних бензинів.

Total
0
Shares
Previous Article

Китай націлився на 20% ринку напівпровідникових компонентів

Next Article

Російські хакери вивели з ладу найбільший у світі м'ясокомбінат

Related Posts
Читать дальше

Американська компанія українського підприємця купила виробника малих супутників з Південної Африки

Власник американської Noosphere Ventures український бізнесмен Максим Поляков придбав контрольний пакет Dragonfly Aerospace (ПАР) — компанії з 20-річним…
Total
0
Share