Уряд Австралії розпочав боротьбу з пластиком

Федеральний уряд Австралії запровадив Національний план, спрямований на боротьбу із забрудненням пластиком. План включатиме заборону одноразового пластику на пляжах, заборону упаковки з пінополістиролу та впровадження мікропластикових фільтрів для пральних машин, повідомляє Inhabitat.

Варто зазначити, що австралійський уряд має намір завершити використання біорозкладаного пластику. Більшість країн, в яких існують плани зменшити забруднення пластиком, як правило, поблажливо ставляться до біорозкладаних виробів. Але експерти попереджають, що такий пластик не кращий за звичайний.

Нещодавно оприлюднений план має на меті об’єднати гравців у цій галузі, щоб знайти шлях вперед у вирішенні проблеми. Його реалізація призведе до поступового припинення використання “фрагментованого” пластику до липня 2022 р. Інша сфера, що турбує уряд Австралії, — це вторинна пластмаса. Багато компаній виробляють пластмаси у величезних кількостях і позначають їх як придатні для вторинної переробки. Проблема полягає в тому, що лише 18% пластмас в Австралії переробляється, тоді як лише 9% пластмас переробляються у всьому світі.

Переробка пластмас — це процес, який досі стикається з багатьма проблемами. По-перше, переробка є дуже дорогою порівняно з виготовленням нових пластмас із викопного палива. Як результат, більшість компаній віддають перевагу інвестуванню у свіжий пластик. В Австралії система вторинної переробки добре розвинена, але вона стикається з питаннями витрат та поділу відходів на житловому рівні. Національний план також буде мати справу з пластиком, що підлягає переробці. Уряд Австралії вже має нормативні стандарти та сертифікати щодо цього виду пластику.

Нагадаємо, з 1 січня в Республіці Молдова вступили в силу поправки до закону про внутрішню торгівлю, за якими під повну заборону потрапили пакети і одноразовий посуд із пластику.

Як вже повідомляв NotaВene, в Іспанії стали виробляти паливо з вживаних масок і рукавичок. У місті Серседа, що розтошоване у іспанській автономній спільноті Галісія, перетворили у паливо 135 тонн використаних масок, рукавичок, а також захисних костюмів медичних працівників, які працюють з пацієнтами з COVID-19.

Total
0
Shares
Previous Article

Українські трубні підприємства скоротили виробництво на 10%

Next Article

Укртелеком завершив мінулий рік з прибутком 643 млн грн

Related Posts
Total
0
Share