Уряд продовжив дію спецмит на імпорт енергоресурсів з РФ

Кабінет міністрів продовжив до кінця 2022 р дію спеціальних мит на імпорт деяких видів енергоресурсів з Росії, повідомляє агентство Укрінформ

Дія спеціальних мит на ввезення з Росії важких дистилятів (газойлів), скрапленого газу та всіх типів вугілля (крім антрацитового, бітумінозного та коксівного) мала припинитися з 1 січня 2022 р. Своїм рішенням уряд продовжив дію спецмит ще на рік.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів запровадив спеціальні мита на імпорт низки енергоресурсів із Росії у серпні 2020 р. Зокрема, для важких дистилятів спецмито становить 4%, для скрапленого газу — 3%, для вугілля — 65%.

Як вже повідомляло NotaВene, в Україні заборона на ввезення на митну територію України товарів, що походять з РФ, діє з 2016 р. Таке рішення стало відповіддю на дії Росії, яка в односторонньому порядку припинила дію Угоди про зону вільної торгівлі та включила Україну до переліку країн, з яких заборонено ввезення сільскогосподарської продукції, сировини і продовольства.

Українське ембарго поширюється на м’ясо, рибу, каву, чай, зерно, карамель, кондитерські вироби і цукерки, пиво, сигарети, горілку, спирт, корм для домашніх тварин, вагони, локомотиви, автомобілі, трактори, папір, мийні засоби тощо.

24 грудня Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка продовжила дію заборони на постачання значного переліку російських товарів на 2022 р як відповідь на обмежувальні заходи з боку Російської Федерації.

Total
0
Shares
Previous Article

США турбує зростаюча поінформованість Китаю про світові перевезення

Next Article

Пасажирообіг в Україні збільшився на 27,5%

Related Posts
Читать дальше

АМКУ відмовив Смарт-холдингу в придбанні 25% Харківобленерго

Антимонопольний комітет відмовив компанії “Смарт-холдинг” Вадима Новинського в придбанні більше 25% акцій енергопостачальної компанії АТ “Харківобленерго”, повідомляє АМКУ.…
Total
0
Share