UPD Renewables Хмельницького уклала інвестиційний договір з катарською Nebras

UPD Renewables, стратегічним інвестором якої виступає холдингова компанія UFuture Василя Хмельницького, і катарська компанія Nebras Power підписали інвестиційний договір, який передбачає створення консорціуму для реалізації проєктів в ветроенрегетіке. Про це повідомляє керуючий партнер UPD Renewables Сергій Євтушенко на своїй Facebook-сторінці.

“На першому етапі нашого стратегічного партнерства катарці стають разом з нами акціонерами великого портфелю діючих сонячних електростанцій, а далі — формування консорціуму для реалізації цілого портфелю проєктів у вітроенергетиці”, — пише Євтушенко.

За його словами, запланований обсяг інвестицій консорціуму в 2021-2022 рр. — 250 млн дол. Узгодження договору тривало два роки. Підписання відбулося під час візиту президента Володимира Зеленського в Катар.

Nebras Power у грудні минулого року придбала у UPD Renewables дві сонячні електростанції: Першотравневу і Терславскую.

Nebras Power — інвестиційна компанія зі штаб-квартирою в Досі (Катар), заснована в 2014 р. Спеціалізується на інвестиціях в енергосектор, в тому числі і в поновлювану енергетику. Має проєкти в семи країнах світу.

Як вже повідомляв NotaВene, Nebras Power Investment Management (NPIM), яка входить в катарську групу Nebras, планує придбати частку в статутному капіталі шести компаній-операторів ВЕС і СЕС у компанії UDP Renewables Василя Хмельницького. Відповідну заявку компанія подала до Антимонопольного комітету. Компанія хоче купити понад 50% ТОВ “Фрі-Енерджі Генічеськ”, ТОВ “Скіфія Солар-1”, ТОВ “Скіфія Солар-2” і ТОВ “Порт-Солар”. NPIM хоче також придбати частку у 50% ТОВ “Волинь Вест Вінд-1” і ТОВ “Волинь Вест Вінд-2”.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна отримає 10 млн доз вакцини виробництва Pfizer

Next Article

Від Вишняківського спиртзаводу відмовився вже другий покупець

Related Posts
Total
0
Share