Укрзалізниця збиває ціну на оренду вагонів і відбиває клієнтів у приватних компаній

З літа 2020 р. Укрзалізниця стала повертати свої позиції на ринку оренди полувагонів і зерновозів завдяки зміні політики ціноутворення і більш вигідних умов для замовників. Посилення позицій державної монополії і послаблення приватного бізнесу в галузі вантажних залізничних перевезень стало однією з причин відсторонення з посади голови правління АТ “Укрзалізниця” Володимира Жмака.

У січні поточного року Укрзалізниця через онлайн‐систему ProZorro.Sale виставила на аукціон нову послугу – перевезення з узгодженими строками та обсягами у власних вагонах. Переможець конкурсу Метінвест‐Шиппінг отримав майже половину робочого парку піввагонів УЗ терміном на три роки за 480 грн (без ПДВ) за добу.

Підписавши контракт на три роки з Метінвест-Шиппінг, УЗ отримала одного з найбільших власників вантажу в Україні. Відтепер приватним операторам доведеться більш ретельно поборотися за клієнтів. За даними УЗ, в 2020 р. велика частина наявного в Україні парку піввагонів припадала саме на приватних операторів – близько 49,5 тис. одиниць. Угода УЗ з компанією Ріната Ахметова змушує приватних операторів знизити ціни на свої напіввагони. Тоді, за прогнозом УЗ, ринкова ціна в 2021 р складе 450 грн, розповідає NotaВene.

За словами засновника транспортно-логістичної компанії “Зертек” Юрій Щукліна, “передавши Метінвест-Шиппінг половину свого робочого парку, Укрзалізниця зможе завантажувати другу частину. Адже саме приблизно половина її робочого парку піввагонів простоювала”.

Керівництво Укрзалізниці також збиралося, як стверджує Щуклін, передати в довгострокове користування і частину своїх зерновозів. Після того як УЗ почала активно знижувати ціни на свої зерновози, щоб залучити клієнтів, почалось стрімке падіння ринкових цін – з 584 грн в IV кварталі 2020 р. до 150 грн в I-II кварталах 2021 р. Приватні оператори вантажоперевезень, розуміли, що через дії Укразалізниці на чолі з Володимиром Жмаков їх прибутки скоротяться.

Нагадаємо, 1 лютого наглядова рада АТ “Укрзалізниця” зажадала від правління акціонерного товариства не здійснювати будь-яких дій, пов’язаних зі зміною структури компанії. В рішенні наглядової ради (НР) йшлося, зокрема, про те, що НР вимагає від правління УЗ не здійснювати (або скасувати, якщо такі дії вже мали місце) передачу активів, майна, функцій або людських ресурсів АТ УЗ, його структурних підрозділів (включаючи філії, регіональні філії і т.д.) і дочірніх підприємств філіям, створеним після 20 грудня 2020 р. і філіям, що належать до вертикалі пасажирських перевезень.

Як вже повідомляв Nota Вene, іноземні інвестори зацікавлені в українській залізниці. Вантажний перевізник найбільшої залізничної організації в країнах Балтії, Lietuvos Geležinkeliai (LTG), відкрив в Україні компанію LTG Cargo Ukraine.

Total
0
Shares
Previous Article

Укртранснафта збільшила чистий прибуток у 2020 р. на 15%

Next Article

Ever Given більше не перешкоджає руху в Суецькому каналі

Related Posts
Total
0
Share