Укрзалізниця збільшила дохід у 5 разів

Показник EBITDA АТ “Укрзалізниця” у січні поточного року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зріс в п’ять разів — до 2,6 млрд грн, повідомляє Міністерство інфраструктури.

“Показник EBITDA (обсяг прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків та амортизаційних відрахувань) у січні 2022 р. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зріс в п’ять разів — до 2,6 млрд грн. Завдяки системним управлінським змінам та налагодженню закупівельної політики, чистий прибуток Укрзалізниці за підсумками першого місяця року склав 21 млн грн”, — зазначає міністерство.

Мінфраструктури підкреслило: ситуація станом на перше півріччя 2021 р. на Укрзалізниці була критичною.

“Але її вдалося виправити завдяки впровадженню можливості закуповувати електроенергію напряму у виробника, приведенню тарифів на вантажні перевезення до економічно обґрунтованих, оперативній реакції на запити ринку. Загалом цього року на УЗ планується отримати 1,7 млрд грн чистого прибутку”, — заявив міністр Олександр Кубраков.

Нагадаємо, що за період січень — грудень 2021 р. Укрзалізниця перевезла 314,3 млн тонн вантажів. Це на 2,9 % більше, ніж за 2020 р.

Як вже повідомляло NotaВene.news, за період січень – листопад 2021 р. Укрзалізниця перевезла 75 млн пасажирів. Цей показник на 19,6 % більший за аналогічний період 2020 р.

Варто зазначити, що за підсумками 2020 р. Укрзалізниця перевезла у дальньому сполученні понад 16 млн пасажирів, що майже втричі менше показників 2018-2019 рр. 

Total
0
Shares
Previous Article

Україна погіршила позиції в рейтингу економічних свобод

Next Article

Збільшення ренти на український газ на користь газу російському

Related Posts
Total
0
Share