Укрзалізниця заборонила перевезення білоруських вантажів у російських вагонах

АТ “Укрзілізніця” заборонило перевезення білоруських вантажів вагонами, що належать резидентам Російської Федерації. Про це повідомляє GMK Center з посиланням на Радіо Свобода.

Таким чином національний залізничний оператор хоче скоротити простої вітчизняних вагонів.

Укрзалізниця уточнює, що заборона не поширюється на використання вантажних можливостей інших власників рухомого складу й не стосується видів продукції, що перевозиться залізницею.

Заборона діє для всіх вантажів і для всіх відправників, терміном з 10 травня до скасування.

Водночас з 18 по 31 травня заборонені всі вантажні перевезення на адресу УП “Белстеклопром”, Гомельського вагонобудівного заводу, однієї вагонної дільниці Гомельського відділення Білоруської залізниці, Гомельського ТОВ “Байтімбер”.

Нагадаємо, обсяг виробництва вантажних вагонів і платформ в Україні в січні-квітні 2021 р впав на 53% в порівнянні з січнем-квітнем 2020 р — до 586 одиниць.

Як вже повідомляло NotaВene, литовська компанія BGS Rail Holdings, що володіє парком з трьох тисяч вагонів, отримала дозвіл Антимонопольного комітету України на придбання лізингової компанії ТОВ “Авіаам фінансовий лізинг Україна” у AviaAM Financial Leasing Hong Kong Co.

Варто зазначити, що з літа 2020 р Укрзалізниця стала повертати свої позиції на ринку оренди полувагонів і зерновозів завдяки зміні політики ціноутворення і більш вигідних умов для замовників. Посилення позицій державної монополії і послаблення приватного бізнесу в галузі вантажних залізничних перевезень стало однією з причин відсторонення з посади голови правління АТ “Укрзалізниця” Володимира Жмака.

Total
0
Shares
Previous Article

Капітальні інвестиції в Україні скоротилися на 9,5%

Next Article

Ощадбанк захистив у суді право на торгову марку

Related Posts
Total
0
Share