Укрзалізниця за останні 3 місяці отримала майже мільярд гривень прибутку

АТ “Укрзалізниця” отримує прибуток шостий місяць поспіль: у вересні він становив 322 млн грн, у серпні — 507 млн грн, у липні — 110 млн грн, у червні — 192 млн грн, у травні — 39 млн грн, у квітні — 35 млн грн, повідомляє член правління УЗ Іван Юрик.

За його словами, позитивними факторами, які на це вплинули, стали: збільшення вантажної роботи (перша хвиля зернових у серпні); утримання вагонної частки ринку на стабільних 30-35% рівнях; перший етап підняття вантажних тарифів через уніфікацію та зменшення дискримінації між класами вантажів; продовження активного продажу металобрухту (у 2021 р вже продано на 1,4 млрд, із річним планом у 1,9 млрд грн); перший продаж непрофільних активів; сувора фінансова дисципліна щодо пріоритетності ключових видатків і нарощування масштабу якісних капітальних інвестицій; рефінансування та оптимізація кредитного портфеля та зменшення видатків на його обслуговування; підняття грошової мотивації для робочих професій залізничників.

“Тримаємо курс на позитивний фінансовий результат за підсумками 2021 р”, — пише Юрик.

У березні, згідно з даними, які він оприлюднив, збиток компанії становив 448 млн грн, у лютому — 534 млн грн, у січні — 693 млн грн.

Нагадаємо, що АТ “Укрзалізниця” за підсумками 2020 р отримало 11,9 млрд грн чистого збитку (проти 2,988 млрд грн чистого прибутку в 2019 р).

Як вже повідомляло NotaВene, Укрзалізниця уклала договір щодо консалтингу у сфері пасажирських перевезень з Deutsche Bahn Engineering & Consulting. Німецька компанія допомагатиме налагодити планування пасажирських залізничних перевезень, оптимізувати закупівлі та оновити рухомий склад.

Total
0
Shares
Previous Article

Операційний прибуток Samsung збільшився на 28%

Next Article

Транзит газу через Україну з початку року знизився на 17,2%

Related Posts
Total
0
Share