Укрзалізниця вводить заборону на перевезення білоруських добрив

16 лютого Україна вводить заборону на перевезення білоруських добрив. Про тимчасові обмеження щодо перевезень повідомляє АТ “Укрзалізниця“.

Як зазначається, обмеження вводиться щодо транспортування мінеральних добрив і діятиме до відміни. Поширюватиметься воно на перевезення продукції ВАТ “Білоруськалій” та ВАТ “Білоруська калійна компанія” до країн СНД, Балтії, а також Словаччини, Угорщини, Австрії, Польщі, Чехії та Румунії.

Таким чином, забороняється перевезення імпорту в Україну та транзит територією нашої держави.

Як вже повідомляло NotaВene.news, згідно з рішенням Ради Європейського Союзу, заборона на імпорт або транзит з Білорусі найважливіших експортних товарів — нафтопродуктів і калійних добрив — поширюється на контракти, які укладено після 25 червня 2021 р.

“Придбання, імпорт або трансфер з Білорусі нафтопродуктів буде заборонено. Забороняється прямо чи побічно надавати технічну допомогу, брокерські послуги, фінансування або фінансову допомогу, включаючи похідні фінансові інструменти, а також страхування й перестрахування, пов’язані із заборонами”, — йдеться в документі.

Нагадаємо, що Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі встановила факти дискримінаційних і недружніх дій із боку Білорусі щодо українських підприємств автомобілебудування і застосувала адекватні заходи, вирішивши впровадити спеціальне мито на імпорт автобусів, вантажних і спецавтомобілів із Республіки Білорусь в розмірі 35% від митної вартості.

Total
0
Shares
Previous Article

Напівпровідникова галузь встановила два рекорди

Next Article

Україна зменшила виробництво чавуну

Related Posts
Total
0
Share