Укрзалізниця влітку перевезла 9 млн пасажирів

Упродовж червня-серпня Укрзалізниця перевезла 9,1 млн пасажирів. Так, 7,4 млн пасажирів скористалися нічними поїздами, 1,1 млн пасажирів — швидкісними поїздами Інтерсіті+, а регіональними — ще 0,6 млн пасажирів, повідомляє АТ “Укрзалізниця“.

У літні місяці 2021 р, окрім 104 пар цілорічних маршрутів, було задіяно ще 25 пар додаткових поїздів, які курсували на найпопулярніших туристичних та курортних напрямках.

У порівнянні з літніми перевезеннями “карантинного” 2020 р цьогорічні показники збільшилися на 130 % та на 70 % наблизилися до показників 2019 р.

Нагадаємо, що за січень–липень поточного року Укрзалізниця перевезла 47,5 млн пасажирів. Це на 22 % більше проти відповідного періоду минулого року.

Як вже повідомляло NotaВene, АТ “Укрзалізниця” уклало договір щодо консалтингу у сфері пасажирських перевезень з Deutsche Bahn Engineering & Consulting. Німецька компанія допомагатиме налагодити планування пасажирських залізничних перевезень, оптимізувати закупівлі та оновити рухомий склад.

Варто зазначити, що за підсумками 2020 р Укрзалізниця перевезла у дальньому сполученні понад 16 млн пасажирів, що майже втричі менше показників 2018-2019 рр. 

Total
0
Shares
Previous Article

Мобільними телефонами володіють 67% населення світу

Next Article

Виробництво аграрної продукції в Україні подорожчало на 35%

Related Posts
Total
0
Share