Укрзалізниця сплатила 18 млн грн штрафу у справі про малодіяльні станції

АТ “Українська залізниця” сплатило накладений Антимонопольним комітетом України (АМКУ) штраф та припинило порушення, що полягало у стягуванні окремої плати за обслуговування вантажів на малодіяльних станціях. Розмір штрафу склав 18 282 400 грн, повідомляє АМКУ.

Згідно з повідомленням, в ході розслідування АМКУ встановив, що займаючи в 2018-2020 роках 100% монопольне становище на ринку перевезень вантажів залізничним транспортом в межах країни, УЗ розробила і впровадила Порядок проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій. Він визначав критерії включення / вимикання вантажних станцій в / з переліку малодіяльних. При цьому порядок проведення цього рейтинг-аналізу і власне термін “малодіяльних вантажна станція” компанія впровадила самостійно.

“На основі створеного переліку станцій Укрзалізниця одноосібно, без прохання вантажовласників і без визначення з ними методів узгодження тарифу, ініціювала підписання зі своїми клієнтами додаткових угод до договорів про надання послуг з перевезення вантажів з / на малодіяльних станціях. Підписання цієї угоди було безальтернативним умовою надання клієнтам залізниці послуг перевезень”, — йдеться в повідомленні комітету.

АМКУ відзначає, що такі дії Укрзалізниці створювали для суб’єктів господарювання нерівні умови отримання послуги, оскільки клієнти, які користувалися так званими малодіяльними станціями, платили велику вартість за обслуговування вантажів в порівнянні з тими, хто цими станціями не користувався.

Згідно з оприлюдненими даними, підвищену оплату за обслуговування малодіяльних станцій УЗ стягувала з 9 січня 2019 р. до 3 вересня 2020 р.

“Цю послугу неможливо було б ввести в умовах існування значної конкуренції на ринку. В іншому випадку суб’єкти господарювання мали б можливість відмовитися від підписання додаткової угоди, адже це призводило до істотного збільшення їх витрат. Проведений комітетом аналіз собівартості послуги з обслуговування малодіяльних станцій показав, що вона є економічно необґрунтованою”, — стверджує АМКУ.

Нагадаємо, з літа 2020 р. Укрзалізниця стала повертати свої позиції на ринку оренди полувагонів і зерновозів завдяки зміні політики ціноутворення і більш вигідних умов для замовників.

Як вже повідомляло NotaВene, Антимонопольний комітет ухвалив рішення накласти штрафи на “Центренерго”, компанії групи ДТЕК та решту гравців ринку вугілля на понад 775 млн грн за синхронне підвищення цін у 2016-2019 роках.

Total
0
Shares
Previous Article

Світовий ринок ноутбуків виріс на 81%

Next Article

Країни G20 виділять 246 млрд євро на відновлювану енергетику

Related Posts
Total
0
Share