Укрзалізниця домовляється про відновлення міжнародних рейсів з Австрією та Угорщиною

Укрзалізниця планує з червня відновити міжнародні пасажирські перевезення. Зокрема, вже досягнуто попередніх домовленостей про відновлення залізничного сполучення з Австрією та Угорщиною, повідомляє Центр транспортних стратегій.

Крім того, ведуться переговори з PKP Intercity і польською залізницею щодо відновлення швидкісного сполучення між країнами.

“Зараз в Україні та сусідніх країнах спостерігається стабілізація ситуації з поширенням коронавірусної інфекції. Це дозволяє вести переговори із залізничними адміністраціями країн-сусідів про відновлення міжнародних маршрутів. Минулого тижня оглянули готовність інфраструктури на заході країни… Тут ми почали ряд проєктів і робіт. Тому можу з упевненістю сказати, що Укрзалізниця готова до відновлення цих перевезень”, — заявив в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик.

За його словами, Укрзалізниця вже отримала погодження щодо курсування безпересадочних вагонів Київ—Відень, починаючи з червня.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 р. Укрзалізниця перевезла у дальньому сполученні понад 16 млн пасажирів, що майже втричі менше показників 2018-2019 рр.

Як вже повідомляло NotaВene, квитки на пасажирські поїзди у 2021 р. подорожчають на 20%.

Total
0
Shares
Previous Article

Промышленное сопротивление евроинтеграции

Next Article

ArcelorMittal в першому кварталі отримав прибуток у 2,3 млрд дол.

Related Posts
Total
0
Share