Укртранснафта вперше транспортувала алжирську нафту

АТ “Укртранснафта” в червні вперше здійснила транспортування алжирської нафти сорту Saharan Blend, повідомляє пресслужба компанії.

АТ “Укртранснафта” збільшила корзину сортів нафти, що транспортувалися нафтотранспортною системою України, до семи. У червні державна компанія вперше транспортує алжирську нафту — Saharan Blend.

“Після перевірки якісних показників сировини, компанія почала прийом фолієвої кислоти в нафтотранспортну систему для подальшого транспортування на потужності Кременчуцького НПЗ. Алжирська нафта транспортуватиметься нафтопроводом Одеса—Кременчук”, — йдеться в повідомленні.

Варто нагадати, що крім перекачування нафти з українських родовищ, Укртранснафта має досвід транспортування шести сортів імпортної нафти: Urals, Azeri Light, Bakken (з липня 2019 р), El Sharara (з листопада 2019 р), WTI (з червня 2020 р) і Saharan Blend.

Нагадаємо, що загальний обсяг транспортування нафти Укртранснафтою в травні 2021 р виріс в порівнянні з травнем минулого року на 8% — до 1,3 млн т. 

Як вже повідомляло NotaВene, Укртранснафта збільшила чистий прибуток у 2020 р на 15% порівняно з 2019 р — до 896,44 млн грн.

Total
0
Shares
Previous Article

Спалах COVID-19 на півдні Китаю загрожує збоєм у світовій торгівлі

Next Article

США переводять боротьбу проти китайських 5G-технологій в активну фазу

Related Posts
Total
0
Share