Укртранснафта вперше транспортує британську нафту Flotta Gold

АТ “Укртранснафта” вперше транспортує нафту Flotta Gold, яка видобувається біля Оркнейських островів (Шотландія), повідомляє пресслужба компанії.

“Після перевірки якісних показників сировини, компанія розпочала її прийом до нафтотранспортної системи для подальшого транспортування на Кременчуцький нафтопереробний завод”, — йдеться у повідомленні Укртранснафти.

Нафта транспортуватиметься нафтопроводом Одеса—Кременчук. За наявною інформацією, обсяг транспортування — близько 16,8 тис. т.

Таким чином, Укртранснафта збільшила корзину сортів нафти, що транспортувалися нафтотранспортною системою країни, до семи. Окрім перекачування нафти з українських родовищ, Укртранснафта має досвід транспортування вже семи сортів імпортної нафти: Urals, Azeri Light, Bakken, El Sharara, WTI, Saharan Blend та Flotta Gold.

Як вже повідомляло NotaВene, Укртранснафта в червні вперше здійснила транспортування алжирської нафти сорту Saharan Blend.

Після перевірки якісних показників сировини, компанія почала прийом фолієвої кислоти в нафтотранспортну систему для подальшого транспортування на потужності Кременчуцького НПЗ. Алжирська нафта транспортуватиметься нафтопроводом Одеса—Кременчук.

Нагадаємо, що Укртранснафта збільшила чистий прибуток у 2020 р на 15% порівняно з 2019 р — до 896,44 млн грн.

Варто зазначити, що загальний обсяг транспортування нафти в Україі в травні 2021 р виріс в порівнянні з травнем минулого року на 8% — до 1,3 млн т. 

 

Total
0
Shares
Previous Article

Amazon відкриває 55 тис. вакансій в сфері високих технологій

Next Article

Борг Пенсійного фонду з початку року зріс на 12 млрд грн

Related Posts
Total
0
Share