Укртрансгаз скоротив збиток у 540 разів

АТ “Укртрансгаз”, що входить до складу групи “Нафтогаз”, у першому кварталі 2021 р. отримало чистий дохід у 1,3 млрд грн, проте закінчило період з чистим збитком у 30 млн грн, повідомляє т.в.о. директора державної компанії Сергій Перелома.

Дохід Укртрансгазу перевищив доходи відповідного періоду минулоріч на 23%. Водночас, зазначає Перелома, компанія не змогла перетнути рівень беззбитковості та отримала 30 млн грн чистого збитку. Але, за його словами, “минулого року збиток за перші три місяці був більший у понад 540 разів — 16,3 млрд грн”.

“Основні надходження Укртрансгазу від здійснення ключового виду діяльності — зберігання природного газу. Чистий дохід за цим напрямком в першому кварталі 2021 р. склав 1,1 млрд грн, що на 9% вище за минулорічний показник”, — пише Перелома.

За підсумками 2020 р. компанія отримала чистий збиток у 2,6 млрд грн проти 23,6 млрд грн у 2019 р.

“Підсумки фінансової діяльності Укртрансгазу у першому кварталі поточного року засвідчують, що, незважаючи на “історичні борги”, компанія фінансово оздоровлюється та вперше за багато років має потенціал для того, щоб стати прибутковою”, — підсумував Перелома. 

Нагадаємо, за даними “Оператора ГТС України”, в I кварталі 2021 р. оператори газорозподільних мереж (ГРМ, обл- та міськгази) несанкціоновано відібрали з системи магістральних газогонів майже 1,1 млрд куб. м газу для власних виробничо-технологічних витрат. Це в три рази більше, ніж за весь минулий рік.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна розпочала імпорт цукру-сирцю з тростини

Next Article

Обсяг внутрішнього туризму в Україні в 2020 р. скоротився на 2 млн осіб

Related Posts
Читать дальше

Індійський онлайн-рітейлер Flipkart увійшов до числа найдорожчих технологічних компаній світу

Індійський онлайн-рітейлер Flipkart, що належить американській Walmart Inc., залучив 3,6 млрд дол. у результаті нового раунду фінансування, внаслідок…
Total
0
Share