Укроборонпром за рік збільшив виробництво на 20%

Підприємства державного концерну “Укроборонпром” збільшили виробництво у поточному році на 20% у порівнянні з минулим роком, повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна“.

“Цього року підприємства Укроборонпрому на 20% збільшили виробництво в порівнянні з минулим роком. Понад 3300 одиниць озброєння та військової техніки відремонтовано, модернізовано, побудовано та передано до збройних сил”, — заявив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв під час презентації військово-транспортного літака Ан-178-100Р №001.

Він також зазначив, що можливості підприємств Укроборонпрому будуть враховані під час формування планів закупівель збройних сил на наступний рік, а також на три роки наперед.

“Ми зараз із міністром оборони говоримо про плани на три роки для того, щоб ми могли підготувати виробництво, якщо ми щось не можемо виробляти вже, а нам треба підготувати виробництво, проінвестувавши туди додаткові кошти”, — додав Гусєв.

“Також рекордними є результати експорту нашої продукції. Більш ніж на мільярд доларів США підприємства Укроборонпрому експортували продукції цього року, і ми також маємо багато планів на розширення”, — зазначив гендиректор державного концерну.

Нагадаємо, що державний концерн “Укроборонпром за січень-вересень 2021 р збільшив обсяг виробництва на 27,4% порівняно із січнем-вереснем 2020 р — до 26,8 млрд грн.

Як вже повідомляло NotaВene, державний концерн “Укроборонпром” завершив 2020 р з чистим прибутком 2,5 млрд гривень. Варто зазначити, що виконання фінансового плану за минулий рік, у якому був запланований чистий прибуток на суму 2,096 млрд грн, склало 121,9%.

За результатами 2019 р Укроборонпром відзвітував про 1,2 млрд грн прибутку.

Total
0
Shares
Previous Article

Більше половини глобального інтернет-трафіку припадає на 6 компаній

Next Article

Вантажні перевезення зросли на 3,6%

Related Posts
Total
0
Share