Укргідроенерго очолила рейтинг найприбутковіших державних компаній

ПрАТ “Укргідроенерго” посіло перше місце у рейтингу державних підприємств, які продемонстрували найкращі фінансові результати за підсумками дев’яти місяців 2021 р. За цей період компанія отримала прибуток 9,14 млрд грн, повідомляє портал elektrovesti.

До рейтингу увійшли 15 найбільших державних компаній України, обраних Кабінетом міністрів для реформи корпоративного управління відповідно до керівних принципів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Разом з Укргідроенерго у першу п’ятірку рейтингу війшли:

Оператор газотранспортної системи України — 5,8 млрд грн

Енергоатом — 2,35 млрд грн

Адміністрація морських портів — 1,44 млрд грн

Укроборонпром — 797 млн ​​грн

За результатами дев’яти місяців 2021 р чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) Укргідроенерго склав 14 874,3 млн грн, що на 1 428,2 млн грн більше запланованого.

Водночас компанія за дев’ять місяців відрахувала податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів на суму 5 220,4 млн грн, що на 2 375,2 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2020 р.

Нагадаємо, що підприємства державного концерну “Укроборонпром” збільшили виробництво у поточному році на 20% у порівнянні з минулим роком.

Як вже повідомляло NotaВene, Національна енергетична компанія “Укренерго” за три квартали звітувала про збиток 2,74 млрд грн (за цей же період минулого року був збиток 28,55 млрд грн).

Total
0
Shares
Previous Article

Виробництво молока скоротилося на 6%

Next Article

Зміна клімату найсильніше вдарить по 5 областях України

Related Posts
Total
0
Share