Укравтодор розраховує збирати весь паливний акциз

Керівництво Укравтодору сподівається, що в бюджеті-2021 буде врахована позиція бюджетного комітету щодо по повного відрахування паливаного акцизу в дорожній фонд.  повинен направлятися в дорожній фонд. Про це на онлайн-семінарі “Бітум: технології та постачання” сказав голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Водночас, за його словам, обсяг бюджетного фінансування будівництва доріг в Україні на наступний рік поки не визначений.

Підписуйтесь на NOTABENE в Facebook: головні бізнес новини

“Ми точно розуміємо, що у нас є перший базовий ліміт за держгарантіями, а це близько 20 млрд грн. Ось на нього можемо розраховувати точно. А далі нам вже необхідно спілкуватися з Мінфіном, який планує всі зовнішні запозичення, а також самим залучати фінансування з зовнішніх ринків”, – розповів Кубраков.

Він додав, що “Укравтодор” веде переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ)

“У нас є мета на 2021 рік – 6 800 км доріг державного значення. Під неї ми будуємо плани, організовуємо роботу всіх наших проектних організацій, підрядників і служб”, – додав глава Укравтодору.

Про те, як Укравтодор у змові з повязанами підрядниками сформували монополію на будівництві доріг Nota Bene описувала в спецпроекті, присвяченому реформі антимнопольного регулятора в Україні.

Total
0
Shares
Previous Article

Щеплення від COVID-19 може нести загрозу алергікам

Next Article
Рада підтримала введення штрафів для суддів, аж до Конституційного суду

Рада підтримала введення штрафів для суддів, аж до Конституційного суду

Related Posts
Total
0
Share