Укравтодор отримав на 10 млрд грн державних гарантій

Кабінет міністрів затвердив умови залучення кредитних коштів під державні гарантії у 2021 році за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг, повідомляє Фінансовий клуб.

Згідно постанови №521, Укравтодор здійснює запозичення, зобов’язання за якими забезпечені державною гарантією, на таких умовах:

• обсяг запозичення — до 10 млрд грн

• строки запозичення — до 15 років

• вид забезпечення — держгарантія.

Умови запозичення, у тому числі процентна ставка, визначаються у кредитному договорі та/або рішенні про емісію облігацій (проспекті емісії), проекти яких погоджуються з Міністерством фінансів.

Запозичення використовуються для фінансування об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних шляхів та для сплати комісії за надання позики в розмірі до 1% суми запозичення.

Уряд також затвердив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автошляхів загального користування державного значення у 2021 р.

Нагадаємо, Державне агентство автомобільних доріг за підсумками минулого року виконало план оновлення та будівництва доріг на 97%, завершивши роботи на 4056 км доріг.

Як вже повідомляло Nota Вene, із передбачених 81,3 млрд грн на розвиток дорожньої інфраструктури 66,4 млрд грн повинні бути профінансовані за рахунок коштів Дорожнього фонду. У тому числі 31 млрд грн — на розвиток і утримання автодоріг державного значення; 18,1 млрд грн — на будівництво, реконструкцію та утримання автодоріг місцевого значення (субвенція).

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, в 2021 р буде відремонтовано і побудовано 7000 км доріг, на що буде витрачено до 150 млрд грн.

Total
0
Shares
Previous Article

Прибуток Xiaomi досягнув історичного максимуму

Next Article

Енергоатом звернувся до РФ щодо компенсації за активи в Криму

Related Posts
Total
0
Share