Укравтодор хоче взяти на баланс Подільсько-Воскресенський міст у Києві

Державне агентство автомобільних доріг звернулося до голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка з пропозицією передати в його сферу управління об’єкт незавершеного будівництва “Подільсько-Воскресенський мостовий перехід через р. Дніпро в м Києві” для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію, пише Укравтодор на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Укравтодор готовий взяти на баланс весь ансамбль, включаючи з’їзди і розв’язки, провести коригування проєкту, експертизу і почати роботи. Агентство відзначає, що недостатня кількість мостових переходів через річку Дніпро в Києві є проблемою національного масштабу.

“Проїзд транзитного транспорту через столицю утруднений, не в останню чергу це призводить до накопичення в місті надмірної кількості вантажівок і утворення заторів. Державне агентство автомобільних доріг України, яке разом з КМДА неодноразово протягом останніх років спільно вирішувало транспортні проблеми, готове допомогти, добудувавши Подільсько -Воскресенскій міст”, — йдеться в повідомленні.

“Ми розуміємо, наскільки це складна інженерна конструкція з двома ярусами і 11 штучними спорудами. Управління таким гігантським проєктом є для муніципалітету надмірно важким. Укравтодор, у свою чергу, має успішний досвід будівництва мостових ансамблів по всій країні”, — заявив голова державного агентства Олександр Кубраков.

Кубраков нагадав, що Укравтодор залучає кошти під державні гарантії, що має забезпечити стабільне фінансування будівництва.

“Запорізький міст, який є більш складною конструкцією з 2 позакласними мостами і 27 штучними спорудами і численними розв’язками, в 2020 р. з незалежним технаглядом і іноземним підрядником “розморожений”. За 9 місяців ми відкрили рух по першому проїзду і частково розвантажили Запоріжжя”, — наводить приклад голова “Укравтодору”.

Державне агентство автомобільних доріг зазначає, що переведення з комунальної форми власності в державну відбувалося з мостовими об’єктами державного значення неодноразово.

“Перш за все, з вищезазначеним Запорізьким мостом. Також, наприклад, в минулому році  Укравтодор взяв на баланс міст через Сухий Лиман в Чорноморську”, — йдеться в повідомленні.

Подільсько-Воскресенський міст має з’єднати Поділ з лівобережними районами Києва — Воскресенкою та Райдужним масивом. На верхньому ярусі планується шість смуг для руху автотранспорту — по три у кожний бік, на нижньому — лінія метро на Троєщину. Будівництво моста почалось в 1993 р. (ведеться, фактично, з 2003 р.) і багаторазово зупинялось через нестачу фінансування. Станом на 2019 р. на будівництво моста було витрачено 5 млрд грн. Для завершення будівництва потрібно було ще 7 млрд грн, заявляв голова КМДА Віталій Кличко.
Як вже повідомляло Nota Вene, Державне агентство автомобільних доріг за підсумками минулого року виконало план оновлення та будівництва доріг на 97%, завершивши роботи на 4056 км доріг.
Нагадаємо, що державний бюджет на 2021 р. передбачає 81,3 млрд грн на розвиток дорожньої інфраструктури, з ких 66,4 млрд грн повинні бути профінансовані за рахунок коштів Дорожнього фонду. У тому числі 31 млрд грн — на розвиток і утримання автодоріг державного значення; 18,1 млрд грн — на будівництво, реконструкцію та утримання автодоріг місцевого значення (субвенція). 
Total
0
Shares
Previous Article

British American Tobacco виграла апеляцію щодо штрафу АМКУ на 450 млн грн

Next Article

Експорт цибулі досяг найвищого показника за останні п'ять років

Related Posts
Total
0
Share