Український ринок вживаних легкових автомобілів зріс на 56%

У серпні поточного року українці зареєструвалі 51,3 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених Із-за кордону, что на 56,4% більше, ніж у серпні минулого року, повідомляє Асоціація автовіробніків України (Укравтопром).

Варто зазначити, що у серпні частка вживаних іномарок становила майже 86% від усіх легкових автомобілів, що вперше реєструвалися в Україні.

Найпопулярнішим вживаним автомобілем місяця став Volkswagen Passat, впродовж серпня 2021 р в Україні було зареєстровано 3327 таких машин. Друге місце посіла модель Renault Megane: 2832 автомобілі придбано у серпні. На третьому місці опинився Volkswagen Golf: 2697 автомобілів зареєстровано минулого місяця. Четверте місце посіла модель Skoda Octavia, 2435 машин цієї моделі було придбано у серпні в Україні. На п’ятому місці — Ford Focus: 1657 реєстрацій.

Усього за січень-серпень 2021 р на українські номери перейшли 301 тис. вживаних імпортних автомобілів, що на 46% більше ніж за аналогічний період минулого року та у чотири рази більше ніж нових автомобілів, придбаних в Україні за січень-серпень 2021 р.

Нагадаємо, що вживані легкові автомобілі складають 80% українського ринку. Первинні реєстрації в Україні вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону, в січні-травні 2021 р склали 159,5 тис. одиниць, що на 45% більше, ніж за той же період 2020 р, і вчетверо більше, ніж нових автомобілів.

Як вже повідомляло NotaВene, в липні 2021 р українці купили і зареєстрували майже 9,8 тис. нових легкових автомобілів — кількість реєстрацій зросла на 16% порівняно з торішнім показником.

Варто зазначити, що “політика України не сприяє розвитку технологічного виробництва. Ввізне мито на нові авто з 25% зменшили до 6%, зменшили акциз, прибрали утилізаційний збір. З восьми автомобільних заводів в Україні залишилося два — ЗАЗ і Єврокар”, — розповідає в інтерв’ю NotaВene голова правління ПАТ “Запорізький автомобілебудівний завод” Микола Євдокименко.

“У нинішньому році ринок нових авто складатиме близько 90 тис., де частка вироблених в Україні близько 10 тис. Інше — імпорт. Натомість 400 тис. буде не нових авто вторинного ринку. Будуть сприятливі умови, які мають наші конкуренти, буде український автопром. Не буде умов — будемо й надалі експортувати, руду, пшеницю… Автопром дасть швидке зростання економіки, тому що це — 4-5 технологічні рівні. Це та сама додана вартість економіки, про що всі політики поки лише говорять”, — каже Євдокименко.

Total
0
Shares
Previous Article

Переворот у Гвінеї підштовхнув угору світові ціни на алюміній

Next Article

Глобальне споживання відновлюваної електроенергії потроїлося за 10 років

Related Posts
Total
0
Share