Українські ТЕС на 8,6% збільшили запаси вугілля

Запаси вугілля на складах теплоелектростанцій (ТЕС) станом на 7 лютого 2022 р. становили 657,2 тис. тонн, що на 8,6% більше порівняно із запасами станом на 31 січня, повідомляє Національна енергетична компанія “Укренерго”.

“Станом на 7 лютого загальні запаси вугілля на складах ТЕС складають 713,7 тис. тонн, зокрема газового — 647,7 тис. тонн і антрацитового — 66 тис. тонн”, — ідеться у повідомленні Укренерго.

Станом на 31 січня на складах ТЕС було 657,2 тис. тонн вугілля.

Компанія зазначає, що станом на 14:30 7 лютого в аварійному ремонті знаходився корпус А блоку 7 Слов’янської ТЕС. Крім цього, за заявками виробників через відсутність палива не можуть працювати 20 блоків ТЕС і ТЕЦ загальною потужністю 5,1 ГВт.

За 31 січня — 7 лютого ТЕС виробили 100,4 млн кВт-годин електроенергії, що на 21,3% менше порівняно з попереднім тижнем. Частка ТЕС у покритті навантаження становила 20%.

Нагадаємо, що українські виробники електроенергії мають законтрактовані обсяги постачання вугілля з Польщі, США та Південно-Африканської Республіки.

Як вже повідомляло NotaВene.news, Бурштинська ТЕС є найбруднішою електростанцією Європи, а Україна викидає отруйного пилу з вмістом важких металів більше, ніж всі країни ЄС, Туреччина та Західні Балкани разом узяті.

Total
0
Shares
Previous Article

Суд визнав банкрутом Дніпровський металургійний комбінат

Next Article

Прибуток BP досяг 8-річного максимуму завдяки планам декарбонізації

Related Posts
Total
0
Share