Порти України не приймаюь великовантажні судна через дії РФ у Чорному морі

Частину запланованих суднозаходів у порти України цього тижня буде відкладено або скасовано через дії Росії в Чорному морі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Співвласник групи терміналів TIS та буксирної компанії P&O Maritime Ukraine Андрій Ставніцер попереджає про можливе перенесення або скасування частини запланованих суднозаходів біля портів України цієї тижня.

На своїй сторінці у Facebook він пише, що те, що відбувається в акваторії портів великої Одеси, створює складності для бізнесу.

“Обхідний коридор, який рекомендують як вільний від стрільб, є. Але глибини в ньому достатньо лише для середніх суден. Великі вантажовласники користуються флотом великих класів, тому багато запланованих суднозаходів цього тижня буде відкладено або скасовано. Це погано для бізнесу, і не лише для бізнесу TIS. Постраждають виробники, будуть перебої у залізниці, будуть проблеми із завантаженням складів”, — стверджує Ставніцер.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів під час позачергового засідання 13 лютого ухвалив рішення про виділення понад 16,6 млрд грн для гарантування безперебійності польотів на території України, у зв`язку із загостренням зовнішньополітичних загроз. Ці кошти будуть спрямовані на надання гарантій для страхових та лізингових компаній.

Як вже повідомляло NotaВene.news, уряд Великої Британії затвердив 10 лютого оновлений варіант санкційного режиму проти РФ, що дозволить Лондону вводити масштабні заходи у разі вторгнення Росії в Україну.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила експорт жита в 90 разів

Next Article

Єгипет шукає альтернативу поставкам пшениці з України та РФ

Related Posts
Total
0
Share