Українські міста збільшили закупівлю трамваїв в 1,5 раза

У 2021 р. містам України було поставлено 55 трамваїв, що майже у півтора раза більше в порівнянні з 2020 р., повідомляє Центр транспортних стратегій.

Найбільше трамваїв минулого року закупив Дніпро — 20 вживаних вагонів Tatra T4 з Лейпцигу. Загалом у Дніпрі таких вагонів понад 60 одиниць, із яких 50 вагонів уже введено в експлуатацію.

“Загалом вживані вагони з Магдебурга, Дрездена, Берліна та Лейпцига, придбані за останні 10 років, становлять уже більше половини парку рухомого складу в Дніпрі”, — зазначається у повідомленні.

Запоріжжя минулого року на додачу до раніше куплених шести вагонів придбало 12 зчленованих трамвайних вагонів Tatra KT4 із Берліна. В Одесі на базі нових кузовів та старих візків збудували чотири односекційні вагони та один трисекційний.

“Вперше за кілька років маємо у статистиці значну кількість нових вагонів (14 штук) — завдяки поставкам вагонів Pesa, “Електрон” і “Татра-Південь” до Києва та вагонів “Електрон” — до Львова. Вагони Pesa та один вагон “Електрон” надійшли до Києва у рамках виконання контрактів 2020 р. за бюджетні кошти, тоді як надходження вагонів “Татра-Південь” до Києва та “Електрон” до Львова відбувається у рамках кредитних програм МФО. Станом на кінець року надійшло три вагони “Татра-Південь” (із 20) та три вагони “Електрон” (із 10)”, — повідомляє ЦТС.

Нагадаємо, що обсяг виробництва вантажних вагонів і платформ в Україні в січні-серпні поточного року впав на 58,1% в порівнянні з січнем-серпнем минулого року — до 1213 одиниць.

Як вже повідомляло NotaВene, дочірнє підприємство національної державної залізничної компанії Латвії LDZ ritošā sastāva serviss уклало договір з українською компанією Інтеррейл, що дасть змогу пропонувати на ринку послуги з ремонту вагонів і локомотивів.

Total
0
Shares
Previous Article

Видобуток вугілля в Україні за рік збільшився на 2%

Next Article

Корпорації зайняли 100 млрд дол. за перший тиждень року

Related Posts
Total
0
Share