Українська фондова біржа позбавлена ліцензії

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) анулювала ліцензію на здійснення діяльності ПрАТ “Українська фондова біржа”, повідомляє Фінансовий клуб.

Рішення схвалене у зв’язку з нездійсненням ліцензіатом діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку протягом року, згідно з наявними в НКЦПФР адміністративними даними впродовж 2020 р.

ПрАТ “Українська фондова біржа” (УФБ) — найстаріша фондова біржа країни, створена 29 жовтня 1991 р. постановою уряду.

За даними УФБ, торік біржа отримала 0,16 млн грн чистого прибутку проти чистого збитку 0,25 млн грн роком раніше.

Активи біржі на кінець 2020 р. становили 17,09 млн грн, в тому числі основні кошти — 13,21 млн грн. Вільні грошові кошти біржі були рівні 2,8 млн грн, власний капітал — 16,09 млн грн.

Основними акціонерами УФБ вказані ТОВ “Джесван” — 34,45% і ТОВ “Український контракт” — 53,85%, а бенефіціарним власником — голова правління Валентин Оскольський.

Нагадаємо, 8 грудня 2020 р. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Як вже повідомляв NotaВene, Кабінет міністрів під час свого засідання 10 березня ухвалив зміни до Положення про інститут первинних дилерів на ринку облігацій внутрішніх державних позик (ОВДП). Міністерство фінансів пропонує допустити на ринок ОВДП не лише банки, але також інші фінансові установи, які відповідають встановленим вимогам.

Total
0
Shares
Previous Article

Найдорожчим містом світу для проживання названий Шанхай

Next Article

За підсумками року Укрзалізниця отримала збиток у розмірі 11,9 млрд

Related Posts
Читать дальше

АМКУ дозволив перехід нафтопродуктопроводу Самара—Західний напрямок до Укртранснафти

Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив концентрацію АТ “Укртранснафта” у вигляді отримання в управління цілісного майнового комплексу ТОВ “ПрикарпатЗахідтранс”, повідомляє…
Total
0
Share