Українці скоротили витрати на продукти харчування майже наполовину

Через пандемію коронавірусу українці скоротили витрати на продукти майже удвічі. На продуктах харчування заощаджують 44% населення. Про це свідчать дані соціологічного опитування R&B Group, повідомляє Agronews.

Причина такого скорочення витрат – пандемія коронавірусу, кажуть експерти. На продуктах харчування нині економлять 44% опитаних. Третина українців стала рідше купувати дорогі речі, а кожен четвертий довго наважується, аби придбати предмет розкоші.

Оптимізація торкнулась витрат на одяг та відпочинок. Так, 49% опитаних обновляють гардероб економніше, а половина українців планують бюджетний відпочинок.

Слід зауважити, що не економлять українці лише на освіті. У цій сфері скоротили свої витрати тільки 7% опитаних. До слова, лише 5% українців не торкнулася коронавірусна криза.

Нагадаємо, у лютому 2021 р. зростання обороту роздрібної торгівлі України становило 5,6% (3,5% у січні 2021 р.) навіть на тлі досить високої бази порівняння минулого року (15,7% у лютому 2020 р.).

Як вже повідомляв NotaВene, індекс фізичного обсягу обороту роздрібної торгівлі у 2020 р. у порівнянні з 2019 р. становив 8,4%. У той же час в грудні минулого року в порівнянні з груднем 2019 р. обсяг обороту роздрібної торгівлі збільшився на 13,4%, а за місяць виріс на 20%. У 2019 р. обсяг обороту роздрібної торгівлі збільшився на 10,5% в порівнянні з роком раніше. Таким чином, темпи зростання 2020 р. майже досягли рівня докарантінного 2019 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Антімонопольний комітет наклав штраф на Google Україна

Next Article

Президент США і прем'єр Японії займуться ліквідацією дефіциту напівпровідників

Related Posts
Total
0
Share