Українці скоротили придбання електромобілів

У травні український автопарк поповнився 622 повністю електричними автомобілями (BEV). Це на 34% менше, ніж рік тому, повідомляє Укравтопром.

При цьому, частка нових машин в цій кількості становила 11%. 

“Основну масу зареєстрованих у травні електромобілів склали легкові авто — 590 шт. (нових — 66 шт., уживаних — 524 шт.). У порівняння із торішнім результатом реєстрації легкових BEV зменшились майже на 36%. 

Із 32 комерційних електромобілів, що отримали в минулому місяці українські номери, новою була лише одна машина. Відносно травня 2020 р попит на комерційні електромобілі збільшився на 14%”, — йдеться у повідомленні асоціації.

Зазначається, що найпопулярнішим електрокаром вкотре став Nissan Leaf (186 автомобілів).

На другому місці — Tesla Model 3 (66 автомобілів), замикає першу трійку Audi e-tron (33 автомобілів).

“Всього за п’ять місяців з початку року свою першу реєстрацію в Україні пройшли трохи більше 3 тис одиниць електромобілів, або на 12% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Частка уживаної техніки в цій кількості складає 90%”, — зазначає Укравтопром.

Нагадаємо, у травні кількість зареєстрованих в Україні електромобілів досягла 23,7 тис.

Із загальної кількості більше 5 500 електрокарів доводиться на жителів Києва, ще майже 3 тис. електроавтомобілів мають жителі Київської області.

Як вже повідомляло NotaВene, в останньому кварталі минулого року кількість реєстрації електроавтомобілів в Україні зменшилася. Але загалом у 2020 р ринок втримася на рівні 2019 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Борг Пенсійного фонду перед Держказначейством збільшився на 10,3 млрд грн

Next Article

Вантажоперевезення по Дніпру зросли на 60%

Related Posts
Читать дальше

Bellingcat знімає фільм про зрив операції з затримання найманців з групи Вагнера

Журналісти британського онлайн-проєкту Bellingcat проводять розслідування і знімають документальний фільм про операцію українських спецслужб по затриманню найманців з…
Total
0
Share