Україна збільшила виробництво труб на 19%

Українські трубні підприємства в січні-вересні збільшили виробництво труб на 18,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року – до 746,2 тис. т. У вересні було випущено 93,9 тис. т труб, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на оперативні дані об’єднання підприємств “Укртрубопром”. 

Українські трубні підприємства, що входять до Укртрубопрому, за дев’ять місяців збільшили виробництво труб на 29% в порівнянні із січнем-вереснем 2020 р — до 518,1 тис. т. У вересні компанії–члени об’єднання збільшили випуск на 54,9% у порівнянні з вереснем 2020 р — до 78,4 тис. т.

“Обсяги виробництва безшовних труб зростають завдяки позитивній кон’юнктурі на зовнішніх ринках. Підвищення світових цін на нафту й газ забезпечує стабільний попит на продукцію нафтогазового сортаменту. Крім того, поступово відновлюється виробництво зварних труб”, — заявив генеральний директор Укртрубопрому Георгій Польський.

Він зазначає, що осіннє зростання цін на енергоносії в Україні почало істотно впливати на собівартість виробництва трубних заводів. Крім того, ситуація із забезпеченням підприємств металобрухтом — основною сировиною для виробництва безшовних труб в Україні — залишається напруженою.

Заводи компанії Інтерпайп у січні-вересні 2021 р виробили:

  • “Інтерпайп НМТЗ” — 41,6 тис. т (-29% в порівнянні із січнем-вереснем 2020 р)
  • “Інтерпайп Ніко Тьюб” — 423,3 тис. т (+91%)
  • “Інтерпайп НТЗ” — дані відсутні.

Згідно з інформацією джерел агентства “Інтерфакс-Україна”, з квітня трубопрокатне виробництво “Інтерпайп НМТЗ” формально увійшло до складу “Інтерпайп Ніко Тьюб”.

Дніпровський трубний завод у січні-вересні простоював. “Сентравіс” знизив виробництво на 5,8% в порівнянні з 9 місяцями 2020 р — до 13,1 тис. т. Завод “Трубосталь” наростив виробництво на 25% — до 1,5 тис. т.

Підприємства, які не входять до Укртрубопрому, у січні-вересні показали такі результати:

  • ММК ім. Ілліча — 103 тис. т (+7,5% відносно січня-вересня 2020 р)
  • “Комінмет” — 125,1 тис. т (+7,5%).

Нагадаємо, що українські трубні підприємства в січні-листопаді 2020 р скоротили виробництво продукції на 16,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року раніше — до 786,3 тис. т. 

Як вже повідомляло NotaВene, міністерство торгівлі США у рамках завершеного адміністративного перегляду з метою перевірки дії раніше впроваджених мит на труби нафтогазового сортаменту з України розміром 7,47% попередньо визначило демпінгову маржу при постачаннях на ринок США розміром 30,19%.

Total
0
Shares
Previous Article

Продажі планшетів у всьому світі впадуть більш ніж на 7%

Next Article

Великі автовиробники приступили до будівництва заводів з випуску акумуляторів

Related Posts
Total
0
Share