Україна збільшила вдвічі імпорт електроенергії з Білорусі

29 листопада Україна збільшила імпорт електроенергії з Білорусі до 900 МВт-год, тоді як минулого тижня постачання становили 415 МВт-год, повідомляє Національна енергетична компанія “Укренерго“.

Водночас потужність на імпорт електроенергії з Білорусі на 29 листопада отримала “ТЕТ Груп” колишнього комерційного директора групи ДТЕК Віталія Бутенка.

Україна також припинила експорт та імпорт електроенергії зі/до Словаччини.

Нагадаємо, що 21 листопада Білорусь відновила постачання електроенергії в Україну.

17 листопада міненерго Білорусі повідомило, що з 18 листопада припиняє відновлені з 6 листопада поставки електроенергії в Україну. Перед цим був відключений від мережі у зв’язку зі спрацьовуванням системи автоматичного захисту енергоблок №1 БелАЕС. 19 листопада о 14:04 він був включений у мережу.

Як вже повідомляло NotaВene, 2 листопада у зв`язку з дефіцитом потужності в об’єднаній енергосистемі України Національна енергетична компанія “Укренерго” вимушено активувала аварійну допомогу з енергосистеми Білорусі. 

Крім цього, через виведення в аварійний ремонт енергоблоків №11 та №6 “ДТЕК Бурштинська ТЕС” Укренерго 2 листопада з 10:00 до 20:00 активувало аварійну допомогу також з енергосистеми Словаччини для компенсації дефіциту потужності та виконання погодженого сальдо перетоку з ENTSO-E в “острові Бурштинської ТЕС”. Орієнтовний обсяг аварійної допомоги складає близько 800 МВт·год.

Total
0
Shares
Previous Article

Середня зарплата в Україні зросла на 15,4%

Next Article

Джек Дорсі залишив посаду генерального директора Twitter

Related Posts
Total
0
Share