Україна збільшила імпорт з РФ білої жерсті в 7 разів

За період з січня по липень поточного року експорт російської білої жерсті склав 17,7 тис. тонн. Це на 41,4% вище за аналогічний показник минулого року, повідомляє MetalTorg.

Приблизно 65% поставок здійснюється в Білорусь. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року поставки в цю країну за даний період зросли на 31,9%. У липні середня ціна цієї продукції на кордоні РФ склала 1198,6 долара США за тонну, що на 29% вище за ціну червня і на 62,6% — ціни липня минулого року.

На другому місці — Україна (19,5%, + сім разів, 859,4 дол. / тонна, +9,6%, + 6,5%).

Далі йде Узбекистан (8,5%, + два рази, +1553 дол. / тонна, + 23,4%, + 52,7%).

Як вже повідомляло NotaВene, Кабінет міністрів доповнив перелік товарів походженням із РФ, заборонених до ввезення в Україну, такими позиціями як пшениця, соняшникова олія, мийні засоби, папір.

Нагадаємо, що уряд Російської Федерації розширив перелік продукції, постачання якої заборонено з України.

Згідно з постановою, до розширеного списку заборонених продуктів потрапили морозиво та інші види харчового льоду, мінеральна вода, а також газовані води, з доданням цукру чи інші підсолоджувачі або смако-ароматичні речовини, готові супи та бульйони і заготовки для їх приготування.

Крім того, обмежено ввезення ячменю, пальмової олії і її фракцій у тарі масою нетто 20 тонн, готові або консервовані м’ясні продукти, м’ясні субпродукти, готові або консервовані ракоподібні. Неможливими будуть поставки незнежиреної какао-пасти, макаронних виробів, попкорну, продуктів типу мюслі на основі несмажених пластівців із зерна, а також томатного кетчупу та інших томатних соусів, майонезу, продуктів для приготування соусів.

Total
0
Shares
Previous Article

Криптовалюти без закону, але з контролерами

Next Article

НКРЕКП продовжила заборону імпорту електроенергії з РФ та Білорусі

Related Posts
Total
0
Share