Україна забороняє імпорт з РФ пшениці, соняшникової олії, паперу, мийних засобів

Кабінет міністрів доповнив перелік товарів походженням із РФ, заборонених до ввезення в Україну, такими позиціями, як пшениця, соняшникова олія, мийні засоби, папір, повідомляє Урядовий портал.

Згідно з урядовою постановою №269 від 29 березня 2021 р., перелік заборонених товарів поповнився також поверхнево-активними засобами, газетним папером, картоном, крафт-папером і крафт-картоном, туалетним папером, косметичними серветками, рушниками для рук, скатертинами і серветками.

До списку також внесено ящики, коробки, мішки, пакувальні пакети, інструменти для буріння, ходові балансирні візки та інші візки, вісі, колеса та їх частини.

Як вже повідомляв NotaВene, 15 лютого уряд Росії розширив економічні санкції проти українських компаній за “недружні дії стосовно громадян і юридичних осіб РФ”.

Під санкції потрапили три компанії та два дочірніх підприємства з Одеси, дві компанії з Дніпра, а також юридичні особи, зареєстровані в Полтаві і Панамі.

У розширений перелік увійшли 84 компанії, в минулій версії їх було 75. В останній список списку потрапили, у тому числі, одеські ТОВ “Донмар” і “Краншип”, постачальник металу “Максима Метал Сервіс” (Дніпро), Полтавський агроагрегатный завод, ТОВ “Солар Стальконструкція” (Дніпро), “Трансшип” і дочірні компанії “Трансшип Балк” і “Трансшип-сервіс” (Одеса). До переліку увійшла також компанія Kirgan Holding S. A., зареєстрована в Панамі.

Нагадаємо, постанова уряду Російської Федерації від 6 лютого забороняє ввезення з України ряду ключових компонентів ходової частини вантажних вагонів.

Постанова доповнює аналогічний документ від 29 грудня 2018 р. Йдеться про литі бічні рами і надресорні балки для вагонних візків, а також колісні вісі (як в зібраному, так і в розібраному вигляді), колісні пари, самі колеса, а також заготовки для них.

Заборонено також імпорт осей для коліс діаметром 710 мм і більше, колісних пар, коліс діаметром 710 мм і більше, і заготовок для таких коліс.

Total
0
Shares
Previous Article

Київ переходить на жорсткий карантин

Next Article

Чистий прибуток Huawei в 2020 р. склав майже 10 млрд дол.

Related Posts
Total
0
Share